TEJO en buddy@home

JAARVERSLAG 2025

TEJO

Tejo biedt korte begeleiding aan, met een maximum van 10 gesprekken. In 2025 kregen 357 jongeren begeleiding, waarvan 244 nieuwe jongeren. 69% hiervan zijn meisjes, en 80% is ouder dan 14 jaar.

Er vonden in totaal 1157 gesprekken plaats, met een gemiddelde van 3.2 gesprekken per jongere.

Tejo werkt met 81 vrijwilligers, waaronder 23 therapeuten, 26 onthaalmedewerkers en 32 andere vrijwilligers.

Buddy@home

Er zijn in het academiejaar 2025-2026 93 studenten actief voor Buddy(at)home. Hiervan zijn 52 studenten actief in het Leuvense, bij 9 secundaire scholen (De Met, De Ring, De Wijnpers, HDC, HHK, Ponton 43, Redingenhof, SPC en Stroom) en 5 welzijnspartners (Buurtcentra stad Leuven, Buurtwerk ’t Lampeke, De ruimtevaart, Home-Start en Pleegzorg Vlaams-Brabant en Brussel).


De andere studenten werden toegewezen door Auxilia, Huiswerkbrug Tienen of vonden een jongere in de school waar ze reeds tewerkgesteld zijn.

Vragen?

Aarzel niet om ons om bijkomende informatie te vragen.

Bel ons

016 27 24 90
Adres

Savoyestraat 4
3000 Leuven

Stuur een bericht

Vul contactformulier in
Je krijgt zo snel mogelijk een antwoord.
Iets fout of onduidelijk op deze pagina? Meld het ons.