
De eerste 1000 dagen zijn van onmiskenbaar belang voor jouw kindje. Maar wat moet je dan als ouder doen? Wat is belangrijk?
In deze gratis blended 5-delige reeks vertalen wij het huidige wetenschappelijk onderzoek in ‘jip en jannekestaal’. Makkelijk taal, zodat jij als ouder weet hoe je jouw (ongeboren) kindje een sterke start kan geven! We hebben het over huilen, slapen, ontwikkeling, co-regulatie en nog veel meer.
Je kan alleen voor de volledige reeks inschrijven, omdat elke week op de vorige voortbouwt. Tussen de sessies door ga je aan de slag met de Opla-app. Tijdens de week van 20 oktober zal nog een individueel gesprek met elke ouder worden ingepland.
Je mag (maar dat hoeft niet) je baby of peuter meebrengen.
Schrijf je alvast in met de knop hierboven. Je zal dan vooraf nog telefonisch gecontacteerd worden voor een intake gesprek.

Instructies bij de inschrijving
De link naar de inschrijvingen hierboven brengt je naar de inschrijvingsmodule van De Schommel, 'Opla'. Daar duid je in de eerste stap 'oudercursus in groep' aan, zoals getoond op deze afbeelding.